schoolteam

 

Directie
Mevr. Stefanie Van den Bussche, 0493/70 38 77 stefanie.vandenbussche@op-weg.be
Klik hier voor informatie en voorstelling nieuwe directie

Onderwijzend personeel
KLEUTERSCHOOL
K1A + P: zonneklas
Mevr. Evelien Vervenne, evelien.vervenne@taborscholen.be
K1B + P: vlinderklas
Mevr. Liezelot De Backer, liezelot.de.backer@taborscholen.be
K2A +K1: sterrenklas
Mevr. Tania Vandecasteele, tania.vandecasteele@taborscholen.be
Mevr. Stephy Bogaert, stephy.bogaert@taborscholen.be
K2B +K1: bloemenklas
Mevr. Chantal Van Wassenhove, chantal.van.wassenhove@taborscholen.be
K3A : kikkerklas
Mevr. Marleen Bekaert, marleenbelotenhulle@taborscholen.be
K3B : uilenklas
Mevr. Julie Dewyn, julie.dewyn@taborscholen.be

LAGERE SCHOOL

1A Mevr. Ingrid Van Cauwenberghe, ingridlotenhulle@taborscholen.be
1B Mevr. Isabelle De Willemaeker, isabellelotenhulle@taborscholen.be
2A Mevr. Marijke Turrekens, marijkelotenhulle@taborscholen.be
Mevr. Sandry Van Hecke, sandry.van.hecke@taborscholen.be
2B Mevr. Mieke Vervynck, miekelotenhulle@taborscholen.be
3A Mevr. An Hoeben, anlotenhulle@taborscholen.be
3B Mevr. Charlotte Foré, charlotte.fore@taborscholen.be
4A Mevr. Nathalie De Dapper, nathalielotenhulle@taborscholen.be
4B Dhr. Leander Hallaert, leander.hallaert@taborscholen.be
5A Mevr. Lisa Van Hevele, lisa.van.hevele@taborscholen.be
5B Mevr. Els Meerschman, elslotenhulle@taborscholen.be
6A Dhr. Kurt Van de Weghe, kurtlotenhulle@taborscholen.be

Leerkrachten lichamelijke opvoeding kleuter- en lagere school:
Mevr. Nele Blomme, nele.blomme@taborscholen.be
zwemmen lagere school: Dhr. Benitto Brusseel, benitto.brusseel@op-weg.be

Zorgbeleid Zorgcoördinator:
Dhr. Koen De Dobbelaere, koenlotenhulle@taborscholen.be
Zorgleerkrachten kleuterschool :
Mevr. Sandry Van Hecke, sandry.van.hecke@taborscholen.be
Mevr. Stephy Bogaert, stephy.bogaert@taborscholen.be

Zorgleerkrachten lagere school :
Mevr. Sandry Van Hecke, sandry.van.hecke@taborscholen.be
Mevr. Eva Thieren (bijsprong), eva.thieren@taborscholen.be

Kinderverzorgster

Mevr. Sonja Cortier, sonja.cortier@taborscholen.be


ICT-coördinator
Mevr. Katrien Verniest, katrien.verniest@taborscholen.be


Administratie en beleidsondersteuning
secretariaat Mevr. Kathleen Cornille, kathleenlotenhulle@taborscholen.be
                  Mevr. Anne Vermeire

BPT-taken Mevr. Katrien Verniest, katrien.verniest@taborscholen.be

Middagtoezichters en onderhoudspersoneel
Mevr. Anne Vermeire
Mevr. Nathalie Claeys
Mevr. Debby De Vrieze
Mevr. Sonja Cortier
Mevr. Christine Leemans
Mevr. Sabine Lassuy

Klusjesman
Jean-Luc  De Bruyne